Ücretsiz İndir Sinerji Müşteri Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sinerji Müşteri Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sinerji Müşteri Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması: Sinerji Müşteri Takip Programı Tüm işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği bir müşteri takip programıdır. Stok-Cari-Fatura-Kasa-Perakende Satış-Doğrudan Alım-doğrudan Satış-Banka-Çek-Senet-Taksitli Satış-Sipariş Modüllererini İçermektedir. Basit Sade Tasarımı ile Dikkat Çekmektedir.

Programın bazı özellikleri:

Kayıtlı Müşterilere Taksit Uygulama,  Taksit Kontrol, Müşterilere Doğrudan Malzeme Satışı, Tahsilat ve Ödeme Makbuzu Hazırlama ,Borçlu Alacaklı Hesap Listesi Alma, Stok Kaydı , Stok Hareket Raporu, Stok Maliyet Raporu Alış Faturası Hazırlama Satış Faturası Hazırlama İrsaliye Faturası Hazırlama  Fatura Tasarımı  Fatura Bekletme   Müşteri Çeki Hazırlama Firma Çeki Hazırlama Çek Kontrol Perakende Satış  Doğrudan Malzeme Alımı Prim Hesapları Personel Satış Raporu Harcama Takibi Tahsilat Takibi  Kasa Defteri Kasa Raporu Kur Dönüşüm İşlemleri Banka İşlemleri Otomatik Yedekleme İnternetten Kur Güncelleme  Online Destek Birden Fazla Şirket Açma Doğrudan Malzeme Satışı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver