Ücretsiz İndir SiberOptik V8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SiberOptik V8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SiberOptik V8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden:Optik mağazalarına on yıldır yazılım geliştirmekte olan firmamız, kurumsal kimliği ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla dün ve bugün olduğu gibi, yarın da yanınızda olacaktır. İşinin ehli yazılım mühendisleriyle sizin sektörel birikimlerinizi bilgisayar ortamına taşımaya devam ediyoruz…. SiberOptik V8 ‘in Bazı Özelllikleri Sayımlarınızı barkodlu sistem kullanarak bir kaç saatte sıfır hata ile yapabilmektesiniz. Her türlü resmi kurum işlemini en ince ayrıntısına kadar bir kaç tuşla yapabilir, zamanı geldiğinde istenilen listeyi tek tuşla çıkartır ve yine tek tuşla faturasını yazıcıdan çıkartabilirsiniz. Gerekirse listenizi diskete de alabilirsiniz. Hakkı gelen müşterilerinizin raporunu alabilir, onlara SMS, e-mail ya da mektup yoluyla ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Satışlarınız barkodlu sistem kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Tüm satış reçete bilgilerini tek ekrandan izleyebilirsiniz. Taksit kartlı satışlar yapabilirsiniz. Eğer satışlarda bir veya birden fazla resmi kurum reçetesi varsa tek tuşla bunları işler geri döndüğünüzde resmi kurum hakkının müşteri satışına otomatik yansıdığını görürsünüz. Tüm ticari hesaplarınızı çok dövizli olarak tutabilir, ayrıntılı raporlar ile kontrollerini yapabilirsiniz. Günlük olarak tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi uyarı olarak alabilirsiniz Kendinize özel faturalarınızı tasarlayarak fatura kesebilirsiniz. Resimli gözlük seçimi programımız sayesinde müşterimizin gözlük seçimine altı ayrı görüntüyü ekranda kendisine göstererek yardımcı olabilirsiniz. Bu sadece estetik olarak değil aynı zamanda yakın göremeyen kişilerin kendi gözlüklerini takıp, denedikleri çerçevenin nasıl durduğunu anlamaları açısından da faydalı bir uygulamadır. Yönetimsel raporlarımızla firmanızın çok ayrıntılı ve parametrik olarak satışlar, gelirler, giderler, satıcıların performansı, envanter durumu ve daha pek çok analize sahip olabilir, bunların sayesinde işletmenizin durumunu anlık izleyebilirsiniz. Birden fazla kullanıcı tanıtabilir ve her kullanıcıyı farklı şifreler ile tüm ekranlar için ayrı ayrı beş ayrı yetkilendirme seçeneği (yetkisiz, sadece izleyebilir, kayıt girebilir, kayıt değiştirebilir, kayıt silebilir) yetkilendirebilirsiniz. Bilgisayar kullanmaya yeni başlamış birisi bile kısa bi eğitimden sora rahatlıkla kullanabileceği basit ve kolay bir program.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver