Ücretsiz İndir Siberalem Messenger 1.0 BETA 7 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Siberalem Messenger 1.0 BETA 7 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Siberalem Messenger 1.0 BETA 7 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Siberalem Messenger Nedir?Siberalem Messenger, özellikle o sırada sistemde bulunan üyelerinmesajlaşmalarını müthiş hızlandıran hayat kolaylaştıcı bir uygulamadır. Hızlıdır, pratiktir, işlevseldir, anında yazışmak için birebirdir.Siberalem Messenger’ı bilgisayarınıza kurunca:1- Bir mesajın gitmesi ya da gelmesi ortalama 1 saniye sürer.2- Siz, mesajınızı gönderir göndermez karşı tarafın ekranının sağ alt kısmında bir işaret ışığı yanıp söner.3- Arkadaş listenizdeki herkes burada da görünür. Bu kişiler sistemde olsun ya da olmasın onlara mesaj atabilirsiniz.*Messenger’ınızın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra hiçbir ekstra işleme gerek yok. Tek yapmanız gereken Siberalem.com kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmak.*Karşı taraf sistemde değilse ya da karşı tarafın Siberalem Messenger’ı yoksa attığınız mesaj o kişinin Mesaj Merkezine düşecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver