Ücretsiz İndir Sharks, Terrors of the Deep v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sharks, Terrors of the Deep v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sharks, Terrors of the Deep v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sharks, Terrors of the Deep, irili ufaklı birçok balıkla beraber dev köpek balıklarını da ekranınıza taşıyor. Dinamik arka plan öğeleri ile birlikte animasyonlar gerçekten çok profesyonelce hazırlanmış. Ancak buradakiler dışında hiçbir köpek balığı bu kadar şirin olamaz herhalde.. Yaklaşık 11 türü içeriyor ve hepsinin modellemesi olabildiğince başarılı. Ayarlarda bu balıkların açıklamalarını okuyup istediğinizi seçebiliyorsunuz. Görüntü kalitesi ayarlamalarını yapabileceğiniz ayarlar sayesinde çözünürlüğü, renk derinliğini ve resim yineleme sıklığını azaltıp arttırarak kendi sisteminiz için en uygun hale getireblilirsiniz. Tüm doğa severlere hitap eden bu ekran koruyucu iyiler arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver