Ücretsiz İndir Sevgili Peygamberim Serisi 1-2-3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sevgili Peygamberim Serisi 1-2-3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sevgili Peygamberim Serisi 1-2-3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye gazetesi tarafından ortaya çıkartılan, şiirsel anlatımıyla sürükleyici olup her yaştan Müslümanın okumaktan zevk duyacağını umduğumuz bir eserdir. 11 kitaplık bir seri olup diğer bölümleri yakında PDF formatında sunulacaktır. Kitabın ön sözü şu şekildedir;

Kıymetli Okuyucumuz, Elinizdeki bu seri ile Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamın mübarek hayatlarını anlatmaya çalışıyoruz.

Metin tekrar tekrar yazılıp gözden geçirilerek nihai şeklini almıştır. Kitabı telifindeki bu titizliğe eş olarak teknik cephesi ile de mükemmel hale getirmeye çalıştık. Eser, çocuk, genç, yetişkin her yaştaki insanın zevkle okuyup, rahatlıkla istifade edebilmesi için akıcı, berrak ve şiirli bir üslubla yazıldıktan başka san’at eseri kıymetinde resimlerle süslenmiştir. Resimlerde dini ölçülere aykırı bir taraf olmadığını hemen hatırlatmalıyım.

Asırlardan beri Sevgili Peygamberimizin hayatını mevzu edinen birbirinden üstün siyer-i nebi’ler kaleme alınmıştır. Şüphesiz her mümin için en ileri ideal, beşer kudreti nisbetinde O’nu en güzel şekilde anlatmaktır. Kainatın baş tacının hayatını bugün de tafsilatı ile bilmekte mutlak zaruret vardır. O’na muhtaç ve O’na hasretiz.

Ebedi rehberimiz Sevgili Peygamberimizdir. Varlığımızı ve kurtuluşumuzu O’na borçluyuz.

Allahü teala, bir hadisi kudside “Sen olmasaydın, Sen olmasaydın hiç bir şeyi yaratmazdım” buyurmakta. İslam uleması, “Muhammed aleyhisselam, dünya yaratıldığı günden, kıyamet kopuncaya kadar gelmiş ve gelecek bütün varlıkların her bakımdan en üstünüdür” değişmez hükmünü koymuştur.

İmam-ı Rabbani Hazretleri de “Müjdeci Mektuplar” ismi ile türkçeye tercüme edilen Mektubat’ın birinci cildi kırkdördüncü mektubunda şu haberi veriyor:

“Bütün insanlığın en üstün olan böyle bir Peygambere inanan ve O’nun yolunda giden kimse, elbette Ümmetlerin en iyisi olur. O’na inanmayan, O’nu anlamayan, kendileri gibi sanan insanların en bedbahtıdır” Hazırlayan ve okuyanların yüce Peygamberimizin şefaatine kavuşmaları duası ile.

————————————–

Aşağıdaki kitap kapaklarına tıklayarak eserleri online da okuyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver