Ücretsiz İndir Sendika Kayıt Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sendika Kayıt Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sendika Kayıt Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program sendikaların eğitim sektöründeki kurum ve bu kurumlarda görev yapan personelin sendikal kayıtlarını tutmak, üye takibi ve üyelere hızlı ulaşım için hazırlanmıştır.Program il bazlı olarak tasarlanmış olup arayüz olarak oldukça basit ve kullanıcı dostu olarak hazırlanmıştır.

Genel Kullanım Alanları:

İl, İlçe ve Yerel Sendikaları.Sendika Görevlileri.Kurum (okul) Temsilcileri.

Kullanıcı tercihi çerçevesinde farklı amaçlarla da kullanılabilir.Program; sendika üyeleri, diğer sendikaların üyeleri ve sendika kaydı olmayan üyelerin izlenmesi konusunda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Programın çoklu kullanıcı desteği yoktur. Program tamamen ücretsiz olup herhangi bir kullanım kısıtlaması yoktur.Arama KriterleriBirim/Personel Listeleri ve Personel Ara bölümlerinde arama kriterlerinden faydalanılabilir.

Birim/Personel Listeleri Sayfasında;

Birimler bölümünde Birim Adı ve Birim Müdürü kriterine göre; Personel Listesi bölümünde Ad Soyad ve Sendika Adı’na göre arama yapılabilir. Ayrıca bu bölümde birimde çalışanlar içerisinde Sendikasız olanları göstermek için seçenek mevcuttur. Bu bölümde filtreli aramalar yapılır.

Personel Ara Sayfasında;

Girilen tüm personel içinde (filtresiz arama),Filtrelenmiş kayıtlar içerisinde arama, personel bulma işlemleri yapılabilir.

Personel Ara bölümünde Sabit Bilgilerde tanımlanmış olan tüm sendikalara ve sendikasız olanlara göre filtreleme yapabilir.

Raporlar (Yazıcı Çıktıları)

Kurum ve kuruma ait personel listesi,Tüm kurumlar listesi,Personele ait detaylı kişisel bilgi formu,Tüm kurumlara ait detaylı personel listesi,Herhangi bir sendikaya ait personelin detaylı listesi (filtreleyerek),Sendika kayıt formu (Boş ve doldurulmuş),Sendika istifa formu (Boş ve doldurulmuş),Kan Grupları,Özelliklerine göre filtrelenmiş raporlar alınabilir.Diğer Ayarlar

Programın daha sağlıklı kullanılabilmesi için ayarlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Birim/Personel sayfasında, birim ve personel listeleri üzerine ters klik yapıldığında bazı işlemlerin hızlı yapabilmesi için menüler açılır. Personel Listesi bölümünde görünüm ayarları yapabilmenizi sağlayan bir alan da eklenmiştir. Liste üzerine ters klik yapıp menüden Alan Gösterimleri seçildiğinde listede görüntülenecek alanları belirleyebilirsiniz.

Veritabanı İşlemleri

Veritabanını ve Ayar Dosyasını Yedekleme,Veritabanını Onarma,Veritabanından Toplu Kayıt Silme işlemleri gerçekleştirilebilir.Genel Ayarlar

Bu bölüm üç gruba ayrılmıştır.

Bölümde, programı açılışına şifre atayarak başkalarının kayıtlara ulaşması engellenilebilir.Bölümde, Yazdırma sırasında önzileme yapılıp yapılmayacağı ve Program Logosunun Program arayüzünde gösterilip gösterilmeyeceği belirlenebilir. Ayrıca önemli silme işlemlerinde sesli uyarı verilmesi sağlanabilir.Bölümde, girilen sendikalara göre üyelerin gösteriliş renkleri belirlenebilir. Sabit Bilgiler bölümüne girilen sendikalar bu bölümde otomatik olarak görünecektir. (Renklendirme işlemi girilen ilk 5 sendika ismine göre yapılabilir)

İstatistik

Pasta grafiği şeklinde istatistikler, Programda kayıtlı sendika üyelerinin sayılarına göre otomatik olarak şekillenmektedir. Bu bölümde sendika üyelerine ait sayıları da görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver