Ücretsiz İndir SeeStorm Messenger v1.1.0.40 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SeeStorm Messenger v1.1.0.40 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SeeStorm Messenger v1.1.0.40 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteme üye olduktan sonra kendinize ” avatar ” denilen yöntem ile daha önceden tasarlanmış insan profillerinde birini kendi suratınız olarak seçebiliyorsunuz.. Seçilen yüz sizin sesli olarak mikrofona konuşmanız ile beraber karşı taraf aynı ağız mimiklerini yapabiliyor. Karşılıklı sesli konuşmanın yanısıra başka birine kendi ses kaydınızıseçili surat profiliniz ile beraber e-posta atılabiliyor. Bunun ” Tools ” menüsünden ” Send AvatarMail ” seçtikten sonra kime gideceğiniz yazmak ve sesinizi kaydetmek gerekiyor. Sesli mesajı gönderdiğiniz kişide program yüklü olmasa bile e-posta ile gelen linke tıklandığında sistem web sayfası üzerinden browsera yüklenen bir ek ile seçili suratı oynatabiliyor ve gelen mesaj dinlenebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver