Ücretsiz İndir Security Task Manager 1.7d Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Security Task Manager 1.7d Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Security Task Manager 1.7d isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Security Task Manager size bilgisayarınızda çalışmakta olan tüm işlemler (uygulamalar, DLLler, BHOlar, ve servisler) hakkında detaylı bilgi vermek için tasarlanmış bir güvenlik yöneticisidir. Her bir işlem için, Windows Görev Yöneticisini geliştirir ve size güvenlik risk derecesini, işlem açıklamasını, dosya yolunu, CPU kullanım grafiğini, başlangıc zamanını, yerleştirilmiş gizli ek fonksiyonlarını (örnek olarak klavye izleme, autostart girişleri, ve tarayıcı yönetimi veya işletimi), görünür pencere, systray programı, DLL veya Internet Explorer eklentisi gibi işlem türünü belirtir.

 

Güvenlik risk derecesi sizlere çalışmakta olan işlemin spyware, malware, trojan veya keylogger olma potansiyeli hakkında bilgi vermek amacında geliştirilmiş bir özelliktir. Aynı zamanda bu yazılım sizin internet ve bilgisayar aktivitelerinizi izleyerek, klavye girişlerinizi görüntülüyor ve sizleri herhangi bir sistem kaydı değiştirildiğinde uyarıyor. Bu işlem izleyicisi aynı zamanda hayalet işlemleride belirleme özelliğine sahip.

Artık bu yazılım ile bigisayarınızda olup biten tüm işlemleri takip edebiliceksiniz ve hatta program sizleri güvenliğinizin tehlikeye girebilceği zamanlarda önceden uyarıcak. Versiyon 1.7d ile Windows Vista desteği daha iyi duruma getirilmiş ve bir kaç dil desteği daha eklenmiş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver