Ücretsiz İndir Securifier 3.6 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Securifier 3.6 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Securifier 3.6 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Securifier dosyalarınızı saklar.

Securifier bir çeşit gizleme teknolojisi kullanarak dosya ve klasörlerinizi işletim sisteminizden bile saklar. Yanlış okumadınız Windows bile gizlemek istediğiniz dosyaları göremez. Sizin dışınızda kimsenin Securifier ile gizlediğiniz dosya ve klasörleri görebilmesi mümkün değildir.

Kendinize özel bir şifre belirleyerek görünmez kılmak istediğiniz dosyaları seçin. Ve ne zaman bu dosyaları görmek istiyorsanız şifrenizi tekrardan girmeniz yeterlidir.

Özellikleri: 

Gizlenen dosyalar işletim sistemi dahil olmak üzere diğer kullanıcılar, sistem yöneticiler, ve kurtarma araçları tarafından da görünmemektedir.AES şifreleme sistemi ile şifrelenen dosyalar oldukça güvenli bir şekilde muhafaza edilir.Gizlediğiniz dosyaların listesi siz şifreyi girmeden gösterilmez.Securifier programı oldukça kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir.Çalışma dosyalarınızı ev bilgisayarınızda gizleyebilir ve yanlışlıkla aileden birisinin onları silmesine engel olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver