Ücretsiz İndir Scions of Fate Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Scions of Fate Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Scions of Fate Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Scions of Fate (Yulgang: Balance of Power) Kore hükümeti tarafından 2005 yılında en başarılı ve popüler MMORPG oyunu olarak ödüllendirilirken online oyunlar arasında alternatif bir oyun olarak iyi bir yer tutuyor.

Gerçekten taktire değer animasyonları ve sürükleyici dövüş görselliği ile başarılı, oynanabilirliği yüksek ve eğlenceli bir oyun. Oyunda biraz karışık olan komplex yetenekler olmasına karşılık, karakterinizdeki bu yeteneklerin kontrolü gerçekten sizin elinizde ve en kısa zamanda alışıcaksınız.

 

Versiyon 5 ile belirlenmemiş bir çok güncelleme, eklenti ve hata düzeltimi yapıldı. Değişik online oyun oynamaktan zevk alan oyunseverler için alternatif olarak yüklenebilicek sağlam bir oyun.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver