Ücretsiz İndir Save Flash 4.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Save Flash 4.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Save Flash 4.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Save Flash tek bir tıklama ile flash animasyonları kaydedebileceğiniz çok yönlü becerikli bir araç. Sevdiğiniz tüm flash oyunları, flash kartları, flash bannerları ve çizgi filmleri çevirimdışı iken bile kullanabileceğiniz bir koleksiyon haline getirebilirsiniz. Web sitelerinde gördüğünüz her türlü Flash dosyasını kaydedebilmenizi sağlayan bu araç, Internet Explorer’da sağ üstte logo şeklinde duruyor. İsterseniz resim kaydeder gibi sağ tıklayarak ordaki menüdende bilgisayarınıza flash’ları kaydedebilirsiniz.

İnternet video sitelerindeki tüm flash filmleri bilgisayarınıza indirin. Yeni pop-up tuşu sayesinde videoların sol üst kısmından hemen bilgisayara indirebilir veya diğer işlemleri yapabilirsiniz. Save Flash’ın uyumlu olduğu bazı internet siteleri ise şöyle.

Belirlediğiniz dosyaya seçtiğiniz flash dosyalarını kaydeden bu yazılım ile istereniz web sayfalarının tamamınıda kaydedebiliyorsunuz. Kullanımı kolay özelliklerle donatılmış bu küçük yazılımın arayüzü çoklu dil desteğide veriyor.

Türkçe Yama

TAMİndir sizin için Türkçeleştirdi. Programı Türkçe yapmak için lütfen burayı tıklayın ve yamayı indirin. Gerekli işlemlerin nasıl yapılacağı ve yama dosyası yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver