Ücretsiz İndir Savaşan Fatih 1.1 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Savaşan Fatih 1.1 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Savaşan Fatih 1.1 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu oyun 10.KASIM.2004 tarihinde donanmamız savaş gemilerinden TCG FATİH (fırkateyn) personeli anısına yazılmıştır .

Savaşan FATİH ‘in hikayesi :

Y ı l 3 0 7 6Dünya 1000 yıldır tek vücut ve 1000 yıldır barış ve huzur içinde, insancıl ve adil biryönetimin hakimiyetinde. İnsanlığın 200’e yakın millete bölünmüş hali yerini tek vücut olmuşve Türk kültürünün zengin içeriğinde insanlığın huzur bulacağının farkına varmış, her renkten,her dilden ve her dinden insanın kendine Türk adını verdiği mutlak bir toplum haline gelmişdurumda. Ama geçen 1000 yılda bazı insanlar savaşın ve nihayetinde getirdiği bölünmüşlükleoluşan düşman toplulukların, Dünyamız için ne denli tehlikeli olacağını unutarak bu uğurdabazı düşmancıl hareketlere giriştiler. Bu düşmancıl hareketi Dünya üzerinde icraedemeyecekleri bir hakikatti ve kendilerine en geniş mekanı; uzayı seçtiler.Alınan son istihbarat doğrultusunda; bu gelişmiş, bölücü toplumun içerisinde yer alanbilim adamlarının, henüz amaçlarını icraya yeterli olmamasına karşın, Dünyamızın huzurunubozmaya yetecek güçte bir büyük uzay gemisi ve çok miktarda çeşitli uzay gemilerinininşasını tamamladıkları bilinmektedir.Nihayetinde bu büyük düşman uzay gemisinin uzaydaki mevkii tespit edilmiş veSAVAŞAN FATİH isimli Türk uzay gemisi imha maksatlı olarak görevlendirilmiştir.SAVAŞAN FATİH görevi süresince enerji maddesi ve yakıt olarak kullandığı Bor Madenini,çeşitli cephane ihtiyaçlarını ve kalkanlarının onarımını Türk Yardım Uzay Gemilerindensağlayabilecektir. Ayrıca düşman Bor Tankerlerini imha etmek suretiyle Bor Madeni eldeetmesi de mümkün olacaktır.Dünyamızın 1000 yıllık huzur ortamının istikrarı SAVAŞAN FATİH’e,SAVAŞAN FATİH ise size emanet.Kolay gelsin . . .

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver