Ücretsiz İndir Sanal Anten 1.4 Beta Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sanal Anten 1.4 Beta Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sanal Anten 1.4 Beta isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program televizyon kartı gibi ek bir donanım olmadan internet üzerinden televizyon izleyip radyo dinlemenizi sağlar. Tüm bunlar yapılırken internet bağlantısının açık olması gerekmektedir.Programın özellikleri :

Programın içerisinde yaklaşık 61 Türk televizyon kanalı, 192 Türk radyo kanalı, 110 yabancı televizyon kanalı, 30 yabancı radyo kanalı, büyük Türk kanallarının yayın akışları ve işinize yarayacak linkler yer almaktadır.Program kotalı kullanıcılar düşünülerek kanal listesini ve program bilgilerini internet üzerinden okumaz. Sadece gerekli olan ve olmazsa görüntü ve sesin olmayacağı dosyaları önbellekler.Arayüz yeni kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği kadar basit.Tablar (sekmeler) sayesinde tüm frekanslara en rahat şekilde erişebilmeSistem tepsisine küçültebilme (Böylece siz işiniz yaparken programın penceresi size engel olmaz)Görüntünün üzerinde farenin sağ tuşuyla tıklayıp Yakınlaştır>Tam Ekran komutuyla tam ekran izleyebilme.Program sayesinde antene artık ihtiyacınız yok; zaten kendisi sisteminizin Sanal Anten‘i oluyor.Programın bu güncellemesindeki değişiklikler;Daha rahat çalışabilmesi için arkaplanda çalışan bir araç eklendiSimgesi değiştiBirkaç hata giderildiPrograma tema desteği eklendi.Not : Yazılımı kullanabilmeniz için sisteminizde Visual Basic Runtime 6.0’ın kurulu olması gereklidir. Eğer kurulu değilse buraya tıklayarak indirebilirsiniz.Programı kullanan kişinin dikkat etmesi gereken koşullar; Eğer ttnet adsl kotalı internet kullanıcısı iseniz; bu program kanalların yayınlarını indirme yoluylasisteminizin önbelleğine yükler ve 5-10 saniye gibi bir gecikmeyle dinlemenizi sağlar. Kotanıza azdaolasa bir etkisi vardır. Bu etki izlediğiniz yada dinlediğiniz frekansa göre değişir. Örn; bir televizyonkanalının yayınını takip ediyorsunuz ve kanalın 35 kpbss gibi bir bit değeri var sizde 1 dk boyunca bu kanalı izlediğinizkotanızdaki etkisi yaklaşık 250-300 kb arasıdır.Radyolarda yaklaşık 10-15 saniyelik bir geçikme görülmektedir. Televizyon kanallarında ise bu 30-45 saniyeye kadar çıkmaktadır.Bunun nedeni canlı yayının internet ortamına aktarılma süresine bağlıdır. Azda olsa internet hızınızda etkli olmaktadır.256kpbs kullanıcılarında iyi verim alınmamaktadır. Tavsiye edilen en düşük hız 512kpbs’dir.Programın internet erişimine yada sisteminize vereceği hiçbir sorundan ben sorumlu değilimdir. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız programı sisteminizden kaldırmanızı öneririm.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver