Ücretsiz İndir Sametran v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sametran v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sametran v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sametran v1.0 kelime çeviri dünyasına yeni katılmış birçok özelliğe sahip yararlı bir program olarak göze çarpıyor. Diğer programlarla karşılaştırıldığında cümleleri daha anlamlı şekilde çevirmesi tercih edilme olasılığını artıyor. Şimdi Sametran v1.0 programını inceleyelim.

Neden Sametran?

İngilizce dil içeriğini gerçek zamanda anlayan Yapay Zeka motoruÇeviri yaptıkça kendini geliştiren Yapay Zeka sözlüğüSonsuz seviyede iç içe cümleleri çözme tekniğiOtomatik çeviri üzerinde başarılamamış olan ses uyumuna Yapay Zekayla çözümTürkçe dil bilgisi kurallarına uyum Same versiyonlarında %80 ile %100 arasında çeviri kalitesi

Sametran v1.0 Örnek Çeviriler

İngilizce Metin: Pipeline in 1988, İstanbul Metropolitan Municipality initiated the necessary actions for the rapid transition to natural gas usage in the industry and city network.

Türlçe Çevirisi: 1988’de boru hattı İstanbul Büyükşehir Belediye’si, endüstri ve şehir ağında doğal gaz kullanışına hızlı değişim için gerekli eylemleri başlattı.

Görüldüğü gibi cümleleri günlük konuşmalar derecesinde anlamlı bir şekilde çevirebiliyor. Şimdi daha uzun bir cümleyle daha test edelim.

İngilizce Metin: The reports page is used to generate various reports for a specified reporting period. To generate a report, select a report period using the date selection tools provided on the left hand side, then select a report. After a report is produced, use the icons at the top of the report to export the report or preview the report in print preview mode.

Türkçe Çevirisi: Raporlar sayfası, bir belirtilen rapor verme periyodu için çeşitli raporları oluşturmayı kullanılır. Bir raporu oluşturmak için , sol kenarda sağlanmış tarih seçim araçlarını kullanan bir rapor periyodunu seçiniz , sonra bir raporu seçiniz. Bir rapor üretildikten sonra , raporu vermek için raporun üstünde simgeleri kullanınız veya Baskı Önizleme modunda raporu önceden görünüz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Microsoft Windows 2000, XP, 2003 işletim sistemiPentium 3, 450 MHz işlemci128 MB RAM500 MB boş hard-disk alanı8 MB Ekran KartıMinimum 56 Kbits/sec internet Bant Genişliği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver