Ücretsiz İndir Safran Stok Takip SQL Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Safran Stok Takip SQL Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Safran Stok Takip SQL isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım, pek çok özelliği bir arada bulunduran bir stok takip programıdır.  – Her sektöre uyarlanabilir esnek yapı – Aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilme. – Ürünlerin fiyat bilgilerini tutabilme . – Kullanıcı yetkilendirmeleri – Ürünler için resim ekleyebilme. – Tedarikçi ve müşteri bilgilerini kayıt altına alabilme. – Minimum değer altındaki ürünleri otomatik listeleyebilme – Ayrıntılı raporlama sistemi ve raporları istenilen formatta (Word, Excel, PDF,XML) kaydedebilme, yazıcıdan çıktı alma. – Firmalara göre rapor alabilme. – Ürün geçmişi görüntüleyebilme. – Basit ve pratik kullanım. – Program kurulduktan sonra kullanıcı adı: AYAR şifre: AYAR olarak açılabilir. Programın Bağlantı Ayarları Yapıldıktan Sonra kullanıcı adı =TEST şifre=1 olarak açıldıktan sonra kullanıcı adı değiştirilebilir. – Program .NET Framework a ihtiyaç duymaktadır. Buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver