Ücretsiz İndir Ruhsatname Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ruhsatname Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ruhsatname isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ruhsatname programı inşaat yapı ruhsatlarını takip etmek ve beliryeceğiniz zaman dilimi içerisinde süresi dolacak olan ruhsatları uyarma özelliklerine sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde aynı anda birden fazla ekranda bilgi girişi, düzeltme ve arama işlemlerini yapabilirsiniz. Arşivleme özelliği sayesinde inşaat ruhsatlarının tamamını girmenize gerek kalmaz. Her inşaat ruhsatına istediğiniz kadar belge, döküman ve resim ekleyebilirsiniz. Farklı kullanıcılar tanımlayabilir, tanımlamış olduğunuz kullanıcıların yetkilerini sınırlandırabilirsiniz.

Özellikleri:

Ruhsatname programının bir diğer özelliği, size bağlı çalışan ve projelere imza atan Mimar ve Mühendislerinize kartlar açmanızı sağlar.Her Mimar ve Mühendis için maksimum imzalayabilecekleri m² tanımı yapmanıza olanak sağlar.İstediğiniz zaman hangi Mimar ve Mühendisinin toplam kaç m² imza attığını görebilirsiniz.Geliştirilmiş arama özelliği ile kolaysa kaydetmiş olduğunuz bilgilere ulaşmanızı sağlar.

Sistem Gereksinimleri:200 MB Disk Alanı ve USB Portu gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver