Ücretsiz İndir Rockrose Jingle Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Rockrose Jingle Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Rockrose Jingle isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Jingle duyuruları gönderebilir sizin ya da arkadaşlarınızın telefonuna sms olarak ya da elektronik posta adreslerine süresi geldiğinde otomatik olarak hatırlatılması gereken hertürlü mesajı iletebilir.177 sms sağlayıcıyı dünyanın her yerinden destekler.

ÖZELLİKLER:

Hatırlatma esnasında sesli uyarı belirir ve ikon çıkarak uyarı yapar.Basit ve kullanışlı yapısı vardır.Birçok kullanıcının paylaşımına da açıktır.(Aile üyeleri arasında herkes kullanabilir farklı kullanı olarak)Belli gün ve saatler ayarlanabilir(örneğin her pazartesi günü saat 3 gibi bir hatırlatma)İstediğiniz herşeyi vakti geldiginde kendisi yapar.Jingle tek tıklamayla kitlenme sonrasında sistem altına gizlenerek çalışma özelliğine sahiptir.Parolalı koruma yapısı Çoklu dil desteği Farklı bilgisayarlardan kontrol edilebilme özelliği bulunmaktadır.Otomatik güncellenme özelliğine sahiptir.

Yeni sürümle gelen özellikler :

Vista desteği sağlandıÇoklu kullanıcı desteği eklendi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver