Ücretsiz İndir RevConnect Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

RevConnect Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RevConnect isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dc++ programının mimarisi üzerine kurulmuş, bağlanabileceğiniz ve “hub” adı verilen kanallardaki kişilerin paylaşımlarını esas alan ve diğer paylaşım programlarındaki “alırım ama vermem” mantığını tümüyle çöpe atan güzel bir dosya paylaşım programı. Gerçektende bu program ile “alırım ama vermem” diyemiyorsunuz, zira bu “hub” denilen kanallara girmek için sizinde belirli bir miktar (bazen 5gb, bazen 10gb bazen 200gb) paylaşıma açmalısınız. Çok farklı ülkelerden, çok farklı hub’lar mevcut. Hepsi kendi kuralları ile yoğuruluyor, hepsinin admin adı verilen sahipleri ve op denilen kanal yöneticileri kuralları belirliyor. Türk hub’ları genelde 1, 5 yada 10 gb paylaşım istiyor (ki bunlar oratalamanın altında). Gelelim programın ana programdan farkına. RevConnect’in Dc++’den farkı aynı anda bir çok kişiden aynı dosyayı indirme olanağı sunması. Dünyada çok yaygın olan bu programda Türkiye’de atılım içerisinde. mavihub.net:4113 gecekondu.no-ip.com:4112 gibi Türk hubları zaman zaman 4000 kullanıcıyı geçmekte (ki en çok kullanıcı alan hublar 8000 ile 9000 arasında). İlk başta biraz zorlansanızda mantığını kavrayınca gerçekten çok farklı bir mantıkta çok geniş bir arşive sahip olabiliyorsunuz. İndirme hızıda genelde en yüksek sınırlarda oluyor. Programın kurulum dosyası herhangi bir spyware yada adware barındırmıyor.

# Çoklu kaynak arama ve indirme

# Kademlia

# Parça parça dosya indirebilme

# Kredi sistemi (ödüllendirme amaçlı olup, çok paylaşan, uzun süre paylaşan daha kolay alacak)

# 384 bit RSA yerel kod ile güvenli bağlantı

# Manyetik link ve Bitzi Araması

# Gereksiz parçaları bulunduran ya da herhangi bir nedenle gereksiz olan kaynağı silme

# Geliştirilmiş otomatik arama Not: Hub listelerini internetten aramanıza gerek yok, programın içinde kendiliğinden göreceksiniz.

Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver