Ücretsiz İndir Resco Audio Recorder for Pocket PC Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resco Audio Recorder for Pocket PC Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Resco Audio Recorder for Pocket PC isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Resco Audio Recorder ile cep bilgisayarınız ile yaptığınız telefon görüşmelerini gayet net bir şekilde kaydedebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz bu ses dosyalarını veya desteklenen formatlardaki diğer ses dosyalarınızı da aynı zamanda bu program ile oynatabilirsiniz.

WAV, MP3, OGG Vorbis, Speex, RAF formatlarını destekleyen bu küçük ama çok fazla seçeneğe sahip program ile aynı zamanda M3U listelerinizide açabiliyorsunuz.

Program içerdiği VAS (Voice Activated System) sistemi ile aralıksız kaydetme özelliğine sahip. Hafızanızdaki boş alana göre dosya maximum kaydı kendi ayarlıyabilen programla aynı zaman istediğiniz ses seviyelerine “Gain Control” özelliği ilede sahip olabileceksiniz.

 

Aynı zamanda güçlü bir düzenleme aracı olan bu yazılım ile dosyalarınızı kesebilecek, birleştirebilecek veya istemediğiniz kısımlarını çıkarabileceksiniz. Cihazınızın pil ömrünü en uzun şekilde tutmak ve yüksek kalitede kayıtlar yapmanız için tasarlanan bu program vazgeçilmeziniz olucak.

Bilgisayar için barındırdığı ek yazılım ilede hertürlü işlem ve düzenlmeyi bilgisayar ortamınızdada aynı program aracılığı ile devam ettirebileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver