Ücretsiz İndir Registry Washer 3.6.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Registry Washer 3.6.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Registry Washer 3.6.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Registry Washer nedir?

Windows Registry sistemimizin ayrıntılı bir dökümanını tutar. En son ne yaptığımızı , hangi belgeleri açtığımızı ne gibi ayarları kullandığımızı kısacası herşeyi kaydeder. Bu normal bir durum fakat kullanmadığımız kaldırdığımız programların burada izleri kalır. Biz programı kaldırdıksada onlar orada kalır. Zamanla burada kalan atık dosya sayısı fazlalaşır. Bu durumda bu kayıt defteri dolmaya başlar. Artık sisteminiz eskisi kadar sağlam ve hatasız çalışmaz. Hatalar verebilir veya açılışta bilgisayarınız geç açılabilir. Kullanıcılar bu durumdan çokca şikayet etmektedir. İşte bu durumda bu kayıtları düzenleyebilecek ve temizleyecek bir programı ihtiyaç duyulmaktadır. Ve Registry Washer programlardan biridir. Sisteminizin kayıt defterinizi iyi optimize eder hata oranını azaltarak bilgisayarınızın geç açılmasını programlarınızın geç açılmasını engeller.

Registry Washer’ın Başlıca Özellikleri:

Kayıt defterini tarar gereksiz ve kullanmadığınız dosyaları siler. Hataları dosyaları silerek sisteminizin sağlam çalışmasına yardımcı olur.

Sizin belirlediğiniz bir zamanda veya kendiniz windows registry üzerinde tarama gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde program gereksiz dosyaları arar ve siler.

Windowsun açılışında bir sürü program uygulamaya girer ve kayıt defterinde dosya bırakır. Registry washer bu atık dosyaları silerek Windowsunuz geç açılmasını önler.

Registry washer ayarlanabilir yedekleme özelliği sayesinde istediğiniz bir tarihte yedekleme yapabilir sizi rahatlatır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver