Ücretsiz İndir Really Rather Good Battles In Space 1.03 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Really Rather Good Battles In Space 1.03 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Really Rather Good Battles In Space 1.03 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzay boşluğunda uzay gemileri filolarıyla gerçek zamanlı etkileyici bir strateji oyunu. Büyük Artilian imparatorluğu çöktü. Artık geriye sadece kahramanımız kaldı. Tek başınıza savaşarak oyunu bitirmeye çalışacaksınız. İyi oynarak seviye alıyorsunuz ve daha ek özelliklere sahip oluyorsunuz. Oyun 2d özelliğine sahip olmasına rağmen gayet gerçekcidir. Yeni eklenen arayüzler,gemiler,filolar,uzay patlamaları sizi etkileyecektir.

Not: Oyun oynarken ekran ayarları yüzünden herhangi hata oluşursa ekran ayarlarını yapınız. Ekran kartınız 64 mb den yukarıysa yüksek çözünürlükte oynayabilirsiniz.Eğer 32 mb ise orta ayarda 800×600 e ayarlamanız yeterli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver