Ücretsiz İndir ReaJPEG Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ReaJPEG Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ReaJPEG isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ReaJPEG  ile artık resimlerinizi JPEG formatına sorunsuzca çevireceksiniz. Üstelik resimlerinizin boyutlarında herhangi bir bozulma olmadan yapacaksınız bu işlemi.

Programın Özelliklerinin Başlıcaları ;

Diğer programlar resimleri dönüştürürken boyutlarını sıkıştırmadan dolayı bozarlar. ReaJPEG bu olayı ortadan kaldırıyor. Resimlerinizin boyutu bozulmuyor.35 farklı resim formatını çevirebileceksiniz bunların başlıcaları ; BMP, TIFF, PNG, GIF, FAX, TGA, PPM, PSD …Resimlerinizi tek tek çevirmek zorunda değilsiniz. Birden fazla resmi bile dönüştürme yapabilirsiniz.Resimler üzerindeki kırmızı göz durumunu giderebilme özelliği programın en önemli özelliklerinden biri durumunda.Kullanımı basittir ve tek tuş özelliğine sahiptir bir tuşla birden fazla işlem yapabileceksiniz.Resimlerinize birçok özelliğide bu programla ekleyebileceksiniz.

Sistem Gereksinimi;

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/VISTA Pentium 1000Mhz ve Üzeri işlemci128Mb RAM ve üzeri

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver