Ücretsiz İndir Radyolar İçin Yayın Kayıt Sistemi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Radyolar İçin Yayın Kayıt Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Radyolar İçin Yayın Kayıt Sistemi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 – 1 Yıllık Bilgi takriben 20 GB. Yer kaplamaktadır.  – Program üzerinde gelen yayının ve yapılan kaydın ses grafiklerini ayrı, ayrı izleyebilme imkanı.  – Ses Kalitesini ve Sıkıştırma özellikleriniz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.  – Programı açtığınızda otomatik veya manuel olarak kayda başlayabilme özelliği.  – Günlük Tek dosya veya Gün klasörü içersinde Saatlik dosyalar hallinde kayıt seçenekleri sunar, bu sayede istediğiniz zamana ait bir kaydı kolaylıkla bulup dinleyebilirsiniz.  – Herhangi bir sebepten dolayı programın veya bilgisayarın kapatılması durumunda, program yeniden başlatıldığında kayıt dosyanın kaldığı yerinden devam edebilme imkanı.  – Kayıtlarınızı istediğiniz bir klasöre veya ağ üzerindeki başka bir bilgisayara kaydebilme imkanı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver