Ücretsiz İndir Quick Kimlik Bildirimi v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Quick Kimlik Bildirimi v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quick Kimlik Bildirimi v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Quick Kimlik Bildirimi v1.0 programı Otel, motel ve tüm konaklama tesisleri için internet üzerinden AKBS sistemine uygun olarak (XML), müşterilerinize ait Kimlik Bildirimlerini çok basitve hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak bir üründür.Program iş gücünüzü artırmak için basit ve kullanışlı bir sistem içerisinde hareket etmektedir. Tek tıklama ile istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.Quick Kimlik Bildirimi v1.0 müşteri kimlik bildirimlerini hazırlarken en büyük yardımcınız olacaktır.

ÖZELLİKLERİ:1-Kullanıcı tanımlama2-Kullanıcı kısıtlama3-Müşteri girişleri takibi4-Müşteri çıkışları takibi5-Çıkış yapılan müşterilerin geri alınması6-İstenilen tarihler arasında bulunan müşteri kayıtlarının iptali (Silinmesi)7-Tek tuş ile AKBS sistemi için (XML)dosyası hazırlama8-Müşteri kimlik bilgileri dökümü9-İnternet üzerinden otomatik olarak programa ait güncelleme kontrolü10-Basit,şık ve kullanışlı ara yüz11-Network (Çoklu kullanıcı) desteği12-Gelişmiş veri dosyası sistemi13-Müşteri bilgilerinin silinmemesi durumundaen az 10.000 müşteri kayıt saklama özelliği14-Sınırsız destek (Telefon veya e-mail)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver