Ücretsiz İndir Print Inspector Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Print Inspector Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Print Inspector isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Print Inspector ağınızda paylaşım durumda bulunan yazıcılar için güçlü bir yazdırma yönetim ve kontrol aracı. Bu yazılım size yazdırma işlerini paylaştırılmış herhangi bir printer üzerinde yönetmenizi sağlıyor. İsterseniz işlemleri duraklatabilir, durdurabilir, iptal edebilir, yazılan belgeleri görüntüleyebilir, tekrar başlatabilirsiniz. Yazdırma server ayarlarına ve printera ulaşmanıza olanak sağlayan bu program ile herşey artık daha basit.

Print Inspector aynı zamanda güçlü yazdırma kontrol özelliklerine sahip. Özel bide veritabanında, basılan tüm dökumanların bilgilerini ve istatistiklerini tutan bu yazılım size dosya ismi, tarih, zaman, sayfa adeti, işlemi yapan, işlemin yapıldığı bilgisayar gibi bir çok detaylı bilgiyi saklayıp yöneticiye sunabiliyor.

 

İçerdiği raporlarma aracı ile toplanan veriler üzerinde değerlendirme yapıp raporlar hazırlayan yazılım basılan tüm belgeleri ve printer üzerindeki işlemleri istatistiksel olarak alabiliceksiniz. Bu verileri isterseniz CSV formatında çıkartıp Microsoft Excel veya CSV desteği olan benzeri programlar üzerinde analiz edebilirsiniz.

Print Inspector görüntülenen printerlar listesine herhangi bir yazıcı eklediğinde anında o yazıcıyı izlemeye alıyor. Program ağ üzerinde herhangi bir bilgisayardan yazıcıya gönderilen bütün yazdırma işlerini yakalıyor. Yazdırma işlemi bittiğinde, program işlem hakkında bilgiyi hemen veritabanına yazıyor ve ileride kontrol edilmesi durumuna karşılık saklıyor.

Print Inspector esnek ve bütçeler üzerinde etkisi olan bir çözüm. Sizlere yazıcınıza yaptığınız yatırımın size maximum oranda dönmesini amaçlayan bu program ile printerınız üzerindeki harcamalarınızı minumuma indiriceksiniz. Print Inspector yazdırma işlerini yönetmeye yönelik yazılmış ve printer kullanımı ve kullanıcıların yazdırma işlemlerindeki alışkanlıklarını istatistiksel olarak kaydedebilen profesyonel bir çözüm.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver