Ücretsiz İndir Pratik Sözlük 2.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pratik Sözlük 2.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pratik Sözlük 2.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımın bu sürümüyle artık çok daha kolay. Hiç yazı yazmadan arama imkanı sağlandı. Size sadece arayacağınız kelimeyi seçmek kalıyor. Programı çalıştırıp gizleyin. Daha sonra Ctrl tuşuna basılı tutarken C ve 1 tuşlarına ardarda basarak sözlük programının seçmiş olduğunuz kelimeyi araması sağlanıyor. Dilerseniz sözlüğü Ctrl+2 ile gizleyin,dilersenizde tekrar Ctrl+1 ile geri çağırın. Sözlük ekranda açıkken ön planda kaldığından yine aynı şekilde arama işlemine kesintisiz devam etmenizde mümkün. Böylece bir metin üzerinde çalışırken sözlüğü aç-kapa gibi işlemlerden kurtulmuş oluyorsunuz. Sözlükte kelimelerin birden fazla karşılıkları varsa hepsi açıklanmaya çalışılmıştır. Dilerseniz arama işlemini yazarak da çok kolay yapabilirsiniz. Sözlüğün alt kısmındakı yazı alanına yazmış olduğunuz her harf aranarak kolayca sözcüklere ulaşmanız sağlanmıştır. Diğer sözlüklerde pek olmayan,yeni kelimeler ve birden fazla açıklama satırı eklemek veya kelime silmek mümkündür. Sözlüğü istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Pratik sözlük şu anda Türkiyenin en pratik ve kapsamlı sözlüğü.

Önemli Not: Programın çalışabilmesi için sisteminizde BDE (Borland Database Engine)Programının yüklü olması gerekir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver