Ücretsiz İndir Pratik Shop II Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pratik Shop II Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pratik Shop II isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

SHOP II  Mağazacılık Çözümü, gerek zincir mağazaların, gerekse tek mağazaların  stok, satış, taksitlendirme, müşteri portföyü gibi işlemlerini hızlı ve hatasız çözümler sunuyor. SHOP Paketinin arkasında DELTA II ticari paketimiz , işletmenin ticari falliyetlerinin bilgisayar ortamında kusursuz takibinin yapılmasını sağlayarak işletmenizin verimliliğini arttırmaktadır.

MÜŞTERİLER

Müşterilerin detaylı takibini yapabilen , doğum , evlilik günleri , fotoğraf  gibi birçok özelliği taşıyan müşteri kartları. Her müşteriye 2 adet kefil tanımlayabilme Müşteri Kimlik bilgilerin girilebileceği alanlar Müşterileri gruplama alanları ile daha sonra bu gruplara ait raporlar alabilme özelliği. Müşteri kartlarında belirterek istenilen müşterilere vade farkı uygula/uygulama seçeneği. Avukata verilen müşterilerin işaretlenmesi. böylece bu müşterilere yeni satışların önlenmesi. Sakıncalı müşterilerin kaydedileceği özel bir bölüm. Sakıncalı müşteriye mal satışını önleyen uyarma bölümü. Müşterilere yapılan satışları, ödemeleri detaylı inceleyebilme. Çok detaylı raporlama seçenekleri Geciken ödemeler listesi, geciken ödemelere mektup hazırlama seçeneği Promosyon mektupları hazırlama. Otomatik/Manuel  vade farkı uygulama. Aylık uygulanan vade farlarını tek tuşla geri alabilme özelliği. Müşteriye limit tanımlama. Limit aşımında uyarılar ve uyarı sonrası devam edilip edilmeyeceğini sizin tayin edebilmeniz için seçenekler. Detaylı Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri tanımlayabilme. Kredi kartı ile ödemelerin günleri geldiğinde otomatik olarak banka hesabına kesintilerin de kesintiler hesabına kaydedilmesi.

KASA

Müşterilerin detaylı aramasının yapılabildiği arama modülü. ( Örneğin müşteri kefilinin telefon murasının birkaç tanesini bile bilseniz müşteri bilgilerine ulaşabilirsiniz) Tek ekranda tüm işlemlerin yapılabilmesi ( Satış,Tahsilat,Yeni Müşteri kaydı,Eski Ödemeler,Satılan Ürünler,Ekstreler ve diğer tüm işlemler ) Peşin Satış İşlemi Taksitli Satış İşlemi Dilerseniz barkodlu satış , dilerseniz ürün adından veya kodundan bularak satış. ( Her iki seçenek arasında hızlı geçiş sistemi ile barkodsuz ürünlerin kolayca bulunması sağlanmıştır.) Satışlarda birden fazla ödeme seçeneği ( Nakit,Kredi Kartı , Çek , Taksit gibi ) 600 aya kadar taksit yapabilme imkanı Bir satışa sınırsız sayıda kredi kartı çekebilme imkanı Ürünlerin teslimat durumlarının incelenmesi ( Teslim edilen/edilmeyen ürünlerin tek tuşla listelenmesi) Çok pratik taksitlendirme ekranı ile dilediğiniz şekilde esnek taksit oluşturma. Müşterinin ödeme frekansını gösteren ödeme durum ekranı ile kolayca müşteri hakkında bilgi sahibi olabilme özelliği. Satış anında otomatik olarak depolardaki ürünlerin listesinin ekrana gelmesi seçeneği. Her satılan mal için ayrı ayrı depodan çıkış işlemi yapabilme özelliği. Tek tuşla tahsilat yapabilme ( Nakit, Kredi Kartı, Çek) Müşteri ile ilgili tüm işlemlerin tek yerden yapılması ile herşey elinizin altında. ekranları dolaşmak yok Müşterilerle ilgili açıklama girebileceğiniz sınırsız alan. Müşteriyle ilgili sizi ikaz etmeye yarayacak hatırlatma bandı. İndirim kartları oluşturarak satış anında daha önceden tanımlanmış indirim şekillerinden birini uygulama imkanı ( Hem satır bazında hemde fatura altı ) Teslim edilmeyen ürünleri teslim tarihlerine göre listeleme, adres bilgileri ve telefon bilgileri ile bir rapor halinde alarak elemanlara gidecekleri yerler hakkında pratik bilgi verme özelliği

* Silinen / Değişen parayla ilgili tüm işlemler hiçbir zaman silinmeyen bir alanda saklanmaktadır. Bu özellik sayesinde patronlar/yöneticiler elemanlarına çok rahat bir şekilde yapılan işlemin hesabını sorabilmektedirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver