Ücretsiz İndir Pratik ÖSS-OKS Puanı Hesaplama Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pratik ÖSS-OKS Puanı Hesaplama Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pratik ÖSS-OKS Puanı Hesaplama isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Öss ve Oks sınavlarına ait puanların kolayca hesaplanmasını sağlayan bu program sayesinde ÖSS ve OKS sınavınızda yaptığınız doğru ve yanlışları giriyorsunuz ve hesapla butonuna bastığınızda sistem size hem netlerinizi hemde bölümlere göre ayrı ayrı aldığınız puanları hesaplıyor.

Böylece artık Öss ve Oks sonuçlarının açıklanmasını beklemeden de siz kendiniz puanınızı hesaplayabileceksiniz. Ayrıca öğrenciler içinde çok yararlı bir program deneme sınavlarında yaptığınız doğru ve yanlışları girerek sonucun açıklanmasını beklemeden siz sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Üstelik program küçük boyutlu olduğundan bilgisayarınızda fazla yer kaplamaz ve işlemlerinizi zorlanmadan, basitçe yapar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver