Ücretsiz İndir Pratik Ajanda 1.03 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pratik Ajanda 1.03 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pratik Ajanda 1.03 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pratik Yazılım, kullanımı kolay fakat işinizin ayrılmaz bir parçası olacağına inandığımız Pratik Ajanda programını sizlere ücretsiz olarak sunuyor. Ajanda programında iki ayrı sekmede “Genel” ve “Kişisel” olmak üzere bölümler bulunmaktadır. Tek kullanıcılı ve ücretsiz olarak kullandığınız şekliyle bir anlam ifade etmeyen bu iki sekme birden fazla bilgisayarda aynı anda kullanıldığında çok pratik ve farklı çözümler sunmaktadır. Pratik Ajanda, tüm bir yılı gösteren bir takvim görüntüsü üzerinde, girilen bilgilere göre günlerin farklı renkte görülmesini sağlayan bir mantıkla oluşturulmuştur. Bir bakışta hangi günlerde ne kadar yoğunluk olduğunu kolayca anlayabileceksiniz. Özellikle büyük işyerlerinde birden fazla kişinin çalıştığı ve ortak bir ajanda/yapılacak işler de size yardımcı olan güzel bir ajandaPratik Ajanda programı kişisel kullanımlar için ücretsizdir. İnnDirdikten sonra kurup hemen kullanmaya başlayabilir, dilediğiniz kadar çoğaltabilir ve dilediğiniz kadar kişiye programı dönderebilirsiniz. Program Genel Kullanıcı Kodu: 1 Şifresi: Yoktur (Sadece ‘Enter’ tuşuna basınız.) Pratik Ajanda’yı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanmak istediğiniz takdirde bilgisayar başına 20 YTL ücret ödenmesi gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver