Ücretsiz İndir PosteRazor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PosteRazor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PosteRazor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PosteRazor, yüksek çözünürlüklü fotoğrafları poster haline getirmenize ve yazıcıdan bastırmanıza yardımcı olan bir uygulama. Hazırladığınız posterleri A3, A4 gibi standart parçalara ayırabilen, bu parçaları birleştirerek büyük posterler elde etmenizi sağlıyabilen PosteRazor, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bu yazılım sayesinde büyük ölçekli bir yazıcınız olmasa bile duvar posterleri hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamaya yüksek çözünürlüklü bir grafik dosyası sağlamak ve istediğiniz boyutu belirtmek.

 

Programın desteklediği fotoğraf dosya biçimleri:

BMP, DDS, Dr. Halo, GIF, ICO, IFF, JBIG, JNG, JPEG/JIF, KOALA, LBM, Kodak PhotoCD, MNG, PCX, PBM, PGM, PNG, PPM, PhotoShop PSD, Sun RAS, TARGA, TIFF, WBMP, XBM, XPM

*PDF output : PDF output ile hazırladığnız dosyaları yüksek kalitede fakat sağlam bir sıkıştırmayla saklıyabilme imkanınızda bulunan bu program kaynak dosyayı belirtmeniz halinde PDF olarak dosya çıktısı almanızı sağlıyor. PDF versiyonu 1.4 programda Acrobat Readerın verisyon 4’ünden yüksek bütün versiyonları ile okunabilir PDFler hazırlıyor olucaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver