Ücretsiz İndir PortableApps Suite Standart Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PortableApps Suite Standart Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PortableApps Suite Standart isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PortableApps Suite ile portatif olan ücretsiz programları masaüstünüzde bir bölüm açarak istediğiniz an hızlı bir şekilde çalıştırma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu programla USB belleğinizden birçok uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Bu sayede belgelerinizi ve belgelerinizi çalıştıracağınız programları USB bellek üzerinden her bilgisayarda çalıştırabilme imkanına sahip olacaksınız. Birden fazla bilgisayar kullanan kullanıcılar için tasarlanmış olan bu program paketi ile artık programlarınız da hep cebinizde olacak.

PortableApps Suite (Standard Edition)’ın içerdiği programlar:

ClamWin Portable (antivirus programı),
Firefox Portable (internet tarayıcıs),
Gaim Portable (hazır mesajlaşma programı),
OpenOffice.org Portable (ofis uygulamaları),
Sudoku Portable (bulmaca oyunu),
Sunbird Portable (takvim ve görev programı)
Thunderbird Portable (email programı)

Önemli! Paket içerisinde gelen bu programların dışında da programları portable olarak PortableApps’a entegre edebiliyorsunuz. Tam liste için buraya tıklayın. Hayatınızı daha da kolaylaştıracak bu uygulama ile artık her türlü belgeniz yanınızda olacak.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver