Ücretsiz İndir Poliçe Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Poliçe Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Poliçe Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Poliçe Takip Programı’nın anlaşılabilir ve kolay kullanılabilir özelliği ile sigorta acenteliği yapan işletmelerde düzenlenen poliçelerin kaydını yapabilir, alınacak miktarların ve bu alacaklara karşılık gelen bağlı bulunulan sigorta firmasına ödenecek miktarların peşin veya taksitlendirilerek takibini yapabilirsiniz.

 Poliçe Takip Programıyla Yapabilecekleriniz :

Detaylı olarak poliçe kayıtlarınızı yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki düzenlenen poliçeleri inceleyebilir, MS Office Excel’e göndererek rapor olarak alabilirsiniz. Kasa işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki kasa hareketlerini inceleyebilir, MS Office Excel’e göndererek rapor olarak alabilirsiniz. Vadelendirme sonucu oluşan, alınacak paralar, ödeme planı ve ödenecek paralar, ödeme planlarını kullanarak alacağınız paralar ve ödeyeceğiniz paraların takibatını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme planlarını MS Office Excel’e göndererek rapor olarak alabilirsiniz. Poliçesi biten ve ödemesi gelen müşterilerinize sizin belirttiğiniz metin ve kriterler doğrultusunda haberdar etmek amacıyla otomatik olarak sms gönderebilirsiniz. Ayrıca özel günlerde ve işletmenizle ilgili duyularınızda sms göndererek müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Poliçe bitiş tarihi bildirimi, Ödeme tarihi bildirimi ve Duyurularınız için Sms gönderebilirsiniz. Gönderim raporlarını alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver