Ücretsiz İndir Pizza Sipariş Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pizza Sipariş Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pizza Sipariş Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pizzacılar için vazgeçilmez bir yazılım. Bütün işinizi halledebilecek düzeyde bir program. Geniş özellikler ve kullanıcı dostu arabirimi sayesinde her pizzacı kullanabilir…İki tarih arası1. Sipariş Verenler, 2. Sipariş Vermeyenler, 4. Veresiye Yapmış Olanlar, 5. Satmış Olduğunuz Ürünler, 6. İki Müşteri Numarası Arasında Sorgulama, 7. Eğer 4 hat kullanıyorsanız Hatlara Göre,8. Stok Raporlama.9. Çağrı izleme ekranı 10. Müşteriden gelen çağrıyı dağıtımdaki personele sms ile bildirme. ( SMS ücreti SMS başına 0,04 YTL )11. Kayıtlı olmayan müşterilerin adreslerini otomatik olarak bulabilme özelliği. ( Telekom Rehberine Kayıtlı Olursa )Telefon çaldıktan ortalama 1 saniye sonra Ekranın sağ alt köşesinde yukarıda gördüğünüz uyarı sistemi çalışır ve direk olarak müşterinizi kaydedebilirsiniz. Eğer müşteriniz kayıtlı ise,Resimdeki gibi gözükecektir. Direk olarak sipariş al butonuna tıklayıp sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Resimde gördüğünüz GELEN ÇAĞRILAR ekranında,Eğer çağrıya işlem yapılmamış ise X ibaresi, işlem yapılmadan direk pencere kapatılmış ise o ibaresi, İşlem tamamlanıp sipariş alındığında ise YEŞİL olarak işaretlenmektedir.Müşterinizin size veresiye borcu varsa Mouseun ucunda Belirmektedir.Ana Ekran: Programı komple olarak bu bölümden kolaylıkla yönetebilirsiniz.Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi müşteri listesinin üzerinde sağ tuş tıklandığında,1. Yeni Müşteri Kaydı.Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi yeni müşterinizi kayıt edebileceğiniz ekrandır. Müşteri Numarası otomatik olarak arttırılmaktadır. Dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.2. Sipariş AlMüşterinize ait bilgiler bu ekranda gözükmektedir. Ek olarak müşterinin son yapmış olduğu 5 siparişleri ve Müşteri Geçmişi butonundan da müşterinin daha önceki yaptığı işlemleri ve cari hesaplarını görebilirsiniz. Ürünlerin üzerinde çift tıklandığında,Satılacak Ürün miktarı, müşteriye özel fiyat vermek için fiyat bölümü ve sipariş için açıklama bölümü bulunmaktadır.Sipariş onaylandıktan sonra ise, label printerdan sipariş adisyonu etiketli sticker şeklinde yazdırılacaktır.a. Sipariş Durum ÇizelgesiSipariş onaylandıktan sonra Sipariş Durum Çizelgesi üzerinde sipariş durumunu değiştirmek için ( veresiye, teslim edil, yola çıktı ) üzerinde çift tıklamanız yeterlidir.3. Müşteri Bilgilerini DüzenleMüşteri kayıt ekranındaki gibi kısa ve kolay bir formla müşterinizin bilgilerini düzenleyebilirsiniz.4. Müşteri GeçmişiMüşterinizin daha önce yapmış olduğu bütün işlemleri CARİ ( veresiye ) Teslim edilmiş depozito işlemlerini takip edebilirsiniz.5. Müşteriyi SilSeçili müşteriyi Sistemden Kaldırabilirsiniz.Programın Ana Ekranında bulunan,A. Ürünler Ürünlerinizi girebilir ve stok takibinizi yapabilirsiniz.B. Raporlarİki tarih arası,1. Sipariş Verenler, 2. Sipariş Vermeyenler, 4. Veresiye Yapmış Olanlar, 5. Satmış Olduğunuz Ürünler, 6. İki Müşteri Numarası Arasında Sorgulama, 7. Eğer 4 hat kullanıyorsanız Hatlara Göre raporlama yapabilir dilerseniz YAZDIR butonu ile çıktısını alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver