Ücretsiz İndir Piramit Fırın Otomasyonu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Piramit Fırın Otomasyonu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Piramit Fırın Otomasyonu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması:  Prof Fırın ile günlük yaptığınız müşteri servis işlemleri, toplu irsaliye kesimi işlemlerini çok hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.Her müşteriniz için 50 değişik ürün ve fiyat tanımı yapabilir ve birden çok şubesi olan müşterilerinizi (marketler, dersaneler vb.) bir ana firma altında gruplandırabilir hem ayrı ayrı hemde toplu olarak hesap takibi yapabilirsiniz. Günlük olarak kestiğiniz irsaliyeleri isterseniz servis bazında isterseniz hepsini tek tuşla kesip yazdırabilirsiniz. 7 günde bir kestiğiniz faturalar için sadece karşınıza gelecek ekranda tarihleri ve numarayı kontrol edip faturaları kestirip tek tuşla yazdırabilirsiniz. Bu saydıklarımız sizlerin günlük olarak yaptığınız işlemler. Bunun yanısıraGünlük Kasa Takibi (Bütün tahsilat ve ödemelerinizi takip edebileceğiniz, tek tuşla servislerden ve tezgahtan gelen parayı kasanıza aktarabileceğiniz modül)Satıcı Hesabı Takibi (Mal veya hizmet aldığınız firmaların hesabını takip edebileceğiniz modül)Personel Takibi (Firmanızda çalışan personelin hesabının takip edildiği modül)Gider Takibi (Elektrik, Su, Telefon vb. giderlerinizin takibi yapabileceğiniz modül)Banka Takibi (Banka hesaplarınızın takibini yapabileceğiniz modül)Çek-Senet Takibi (Çek ve Senetlerinizin takibini yapabileceğiniz modül)Randıman Hesabı ve İmalat Raporu (İstediğiniz tarih aralığında imalat ve randıman hesabı sonucu alabileceğiniz modül)Depo Takibi (Deponuzdaki hammaddeleri takip edebileceğiniz modül)Ürün Sevkiyat Takibi (Üretimden nereye ne kadar ürünün hangi tarihte ve kime çıktığının takip edildiği modül)Üretim Takibi (Günlük üretilen mamüllerin takip edildiği modül)Alış Faturaları Takibi (Satıcı firmalardan aldığınız faturaları takip edebileceğiniz modül)Stok Takibi (Stoklarınızı takip edebileceğiniz modül)Tezgah Takibi (Tezgahta satılan ürünleri günlük takip edebileceğiniz modül)yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver