Ücretsiz İndir Picture Ace 2.5.9 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Picture Ace 2.5.9 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Picture Ace 2.5.9 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Picture Ace, birçok resim programından daha çok ve üstün özelliklere sahip olan ve resimleriniz üzerinde her türlü işleme imkan tanıyan ve üstün özellklere sahip bir resim editörü.

Picture Ace ile resimlerinizi düzenleyebilir, formatını değiştirebilir, animasyonlar oluşturabilir, arşivleyebilir ve daha birçok işlemi yapabilirsiniz.

Özellikleri:

İnternet ortamından resim indirmeİstediğiniz resim için internet konumu oluşturabilmeResimlerinizin formatını değiştirebilmeResimlerinizle slaytlar hazırlayabilmeResimlerinizin boyutunu ayarlama.Dosya tipi ve uzantısını seçebilmeResimlere çeşitli renk ve efektler verebilmeResimlere arkaplan fonu ve ses efekti verebilme3 boyutlu efektler ve grafikler eklemeAlbüm oluşturabilme İstediğiniz resmi mail yoluyla gönderebilmeResimlerinizi yazdırabilme

ve daha sayamadığımız birçok işlemi bu program sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Picture Ace, programının aldığı ödüller:

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver