Ücretsiz İndir Performa Tekstil Fason Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Performa Tekstil Fason Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Performa Tekstil Fason Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması: Tekstil Dokuma üretim yapan ve fason dokutan işletmelerin tüm mal hareketlerini cari hesaplarını takip eden entegre bir yazılımdır.

Ana hatlarıyla yazılımın modülleri:     Hammadde Giriş – çıkışları ve Stok hareketleri, Haşıl-Çözgü Hareketleri, Fasoncu hesapları(Atkı – Çözgü – Cari Hesap), Boyahane -Silindirci -Aktarmacı Hesapları, Cari Hesap takipleri, Alacak – Borç Listeleri, Ağırlıklı ortalama vade hesaplamalı Çek-Senet takibi, Günlük Nakit ve Çek Kasası, Raporlamalar.

Yazılım tüm MS Windows işletim sistemlerine uyumludur. Kolay kullanılırlığı sayesinde herkes tarafından kullanılabilir. Tüm modüller birbiri ile entegredir. Tek bir işlemle tüm kayıtlarişlenir. MS Access veritanı kullanılır. İsteğe göre MS SQL veritabanınada uyarlanabilir. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver