Ücretsiz İndir PDF reDirect Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PDF reDirect Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PDF reDirect isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF formatı tüm dünyanın kabullendiği bir elektronik belge formatı. Bu tür bir format içinde yardımcı programlar yazılmaması düşünülemez. Tüm belgelerinizi PDF formatına sadece birkaç saniyede çeviren PDF reDirect, bu yardımcı yazılımlar arasında en sıkı alternatif konumunda. Üstelik ücretsiz oluşuyla da (Professional sürümü de mecvut) kullanıcının kalbini fetheden bu program, biraz dikkat isteyen arabirimi ile göze çarpıyor.

Program Kullanımı: 

Öncelikle yapmanız gereken herhangi bir Word belgesini açtığınızda Print (Ctrl+P) seçeneğini seçin, ardından yazıcı seçim menüsüne programın sanal bir yazıcı gibi yerleştiğini göreceksiniz. Programın sanal yazıcısını seçtikten sonra tek yapmanız gereken tamam seçeneğini işaretlemek. Birkaç saniyede belgeniz PDF formatına dönüşecek. Unutmayın program size herhangi bir kayıt adresi sormayacak, dönüştürdüğünüz belge hangi dizinde ise o dizine “.pdf” formatındaki belgeyi program kendiliğinden kaydedecektir.

Şuanki Sürüm: v.2.2.5 ile Chinese (Çince) varsayılan dil seçeneği eklenmiş bulunuyor ve sayfa görünümünü tek sayfa modunda ayarlama özelliği ve bazı hata düzeltimleride mevcut.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver