Ücretsiz İndir PC Inspector File Recovery v4.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PC Inspector File Recovery v4.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PC Inspector File Recovery v4.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows altında gerçekleştirdiğiniz biçimlendirme, silme, yeni bölüm oluşturma / silme gibi kaza sonucu yapılan işlemlerden sonra kaybolan verilerinizi geri getirmek için, yüzlerce dolara satılan uygulamalardan bir tanesini satın almak zorunda değilsiniz. Alman bir programcı tarafından hazırlanan ve ücretisz olarak kullanıma sunulan PC Inspector File Recovery, bir veri kurtarma yazılımının sahip olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Windows 95, 98, ME, NT, 2000 ve XP işletim sistemlerini ve FAT 16 / 32 ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen uygulama yukarıda bahsettiğimiz durumların dışında, elektrik kesilmesi, virus bulaşması gibi durumlarda oluşan bilgi kayıplarını telafi edebiliyor. Diskten kaynaklanan fiziksel hatalar dışında oluşan veri kayıplarını tespit eden uygulama kısmen üzerine yazılmış dosyaları kullanılabilir hale getirme gibi altın değerinde bir özelliğe de sahip. PC Ispector File Recovery ‘ i üzerinden bilgi kurtaracağınız diske kurmamanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver