Ücretsiz İndir Password Keychain Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Password Keychain Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Password Keychain isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


 Password Keychain

Password Keychain, internet şifrelerinizin yanı sıra dökümanlarınızın ve ATM kartlarınızın şifrelerinide saklayabiliyor. Çalıştırıldığınız zaman tek bir şifre sorarak, farklı ortamlarda kullandığınız şifrelerinizi size hatıralatan bu küçük ve ücretsiz uygulama, sizi onlarca farklı şifreyi hatırlama zahmetinden kurtarıyor.

Password Keychain şifre hazırlama özelliğine de sahip.Program penceresinin üst kısmındaki Generate düğmesine bastıktan sonra karşınıza gelen pencerede tekrar Generate düğmesine bastığınızda istediğiniz uzunlukta ve özelliklerde rastgele bir şifre hazırlanıyor.Şifrenin alfanümerik karakterlerin yanısıra rakam içermesini,tüm karakterlerin büyük veya küçük harf olmasını da sağlayabiliyorsunuz.Password Keychain’in kullanıcı ismi ve yapıştırma yeteneği sayesinde web sayfasındaki ilgili alana gidip CTRL+ALT+U ve CTRL+ALT+P tuşlarına basarak hesap isminin ve şifresinin girilmesi kolaylaştırılmış.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver