Ücretsiz İndir Password Door v8.3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Password Door v8.3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Password Door v8.3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer, Word, Excel, Winzip gibi programlara şifre koyup bu uzantılara girilmesini engelleyebilirsiniz.Böylece sizin dışınızda hiç kimse bu korumayı aşamaz.Programın yapısında kendi dahil ettiği programlar mevcut fakat sizde ayarlardan kendi istediğiniz programı dahil edebilirsiniz.İsterseniz Windows Media Player, Real One, AcdSee, Outlook Express gibi en önemlilerini,isterseniz sizin hafızaya katacağınız programları koruyun.Belli tuş kombinasyonu oldugu için kullanımı kolaydır ve ufak bir boyuta sahiptir.

Programın açılımıda,silinmeside şifre korumasına bağlı olduğu için admin koruması vardır yani sizin dışınızda kimse programı elleyemeyecektir.Parola korumasında zamanlama özelliğide bulunmaktadır.Örneğin belli günlerde belli saatlerde ayarlamalar yaparak o saatler içinde şifre koruması dahilinde tutabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver