Ücretsiz İndir Pandion 2.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pandion 2.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pandion 2.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın Özellikleri:

Jabber, MSN, ICQ, Yahoo, Aim, Aol, Pardion, Dood, Tipic ve Amessage’ ye Baglanabilme Kullanıcı Arama Kontakt List Oluşturma Smiley Destegi Smiley Degiştirebilme Farklı Messanger Smilelerini Kullanabilme Dosya Transferi Yapabilme Konferans Görüşmesi Yapabilme Sohbet Odası Oluşturma ve Bu Odalara Kullanıcı Davet Edebilme Skin (Arayüz) Destegi Avatar Destegi Proxsy Destegi Ayrınlıtı Profil Olusturabilme Olanagı Grup Oluşturabilme Çoklu Dil Destegi Kullanıcı Engelleme Yama Destegi

Yenilikler:

Windows 98 be 98 SE sürümlerinde çalışmama hatası ortadan kaldırıldı.Condig.dll çakışma hatası giderildi.Windows 98 ilk sürüm açılısında kitlenme sorunu çözüldü.Yazılım’a Visla le çalışma destegi eklendi.Tercüme kısmı güncellendi.

Pardion’u Lunux’ta Çalıştırma:

Pardion wine emulator yazılımının Lunux’lerde de çalışması saglanmıştır. Yüklemeye gecmeden setup dosyasında birlikte aç tıklanarak burdan açılan pencereye wine yazarak programı linux sistemlerinde de kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver