Ücretsiz İndir Overload Monitor 3.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Overload Monitor 3.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Overload Monitor 3.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Overload Monitor bir sistem kontrol ve gözetleme programıdır. Bilgisayarınızın işlemcisinin hareketlerini kontrol eden ve kontrol altında tutan oldukça verimli bir program.

Temel özellikleri:

Donanım ve yazılımların performanslarını denetler.CPU, bellek, işlemci, ağ bağlantı trafiği ve disk yönetimi dahil bilgisayarınızın tüm özellikleri ile ilgilenir.İstasyon bilgileri, çalışan programlar, aktif TCP bağlantıları, ağ bağlantıları, sistem ve uygulama kayıtlarını da tutarak size bilgisayarınızda neler yapıldığını gösterir.Yazılımların lisans bilgilerini de saklar.Ağınızda bulunan çalışma istasyonlarına otomatik olarak mesajlar gönderebilir.Bilgisayar başlatıldığında direkt olarak başlatılabilir.Overload Monitor sunucu yönetimleri ile de kullanılarak hangi bilgisayarın ne işlem yaptığını görebilmenizi sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver