Ücretsiz İndir Otel Takip ve Kimlik Bildirim Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Otel Takip ve Kimlik Bildirim Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Otel Takip ve Kimlik Bildirim isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emniyet Genel Müdürlügü Asayis Dairesi Baskanligi’nin baslattigi GEÇICI IKAMET YERLERI KIMLIK BILDIRME PROJESI 17.02.2005 tarihi ile tüm Türkiye’de geçerli olmustur. Bu kapsamda, Ülke geneli polis bölgesinde bulunan;

Yatak siniri olmaksizin tüm Otel, Motel ve Tatil Köyleri; 30 Yatak ve üzeri kapasiteli yatarak tedavi uygulayan Özel Hastane, Özel Kaplica ve diger saglik tesisleri 30 Yatak ve üzeri Pansiyon, Kamp, Kamping, Han, Bekar Odalari (RESMI ve ÖZEL konaklama yerleri)

Bu projeye dâhil olacaktir.

Otel Takip ve Kimlik Bildirim Programi Özellikleri :

Sinirsiz sayida oda yaratilabilir. Bu odalar için açiklamalar yazilabilir. Sinirsi sayida müsteri kaydi yapilabilir. Daha önce konaklamis müsterileri tek tiklamada getirebilirsiniz.. Müsteriye ait bilgileri Nüfus Dairesi Baskanligi web sitesinden bulabilir. (TC Kimlik No, Il, dogum tarihi, Müsteri adi, soyadi, ana adi, baba adi. Vb.) Belli zaman araliginda ya da istenilen süre zarflarinda EGM raporu alinabilir. Üç seviyedeki kullanici sistemiyle kayitlarinizin güvenligi saglanir. Tüm müsterilerin, tek bir müsterinin bilgileri ya da EGM Raporunu çikti olarak verebilir. Güncelleme özelligi sayesinde otomatik olarak güncellemelerden haberdar olmanizi saglar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver