Ücretsiz İndir Ortak Ofis Otomasyonu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ortak Ofis Otomasyonu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ortak Ofis Otomasyonu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Üretici Açıklaması:

Program 2 hedef kitleye hitap etmektedir. Serbest Muhasebeci ve S.M.Mali Müşavirler için, büro içi uygulamalarını yazıp takip edebilecekleri ofis içi otomasyon programıdır. Bu program ile meslek mensupları, müşterilerine ait tüm özel bilgilerin derlendiği, karar defterlerine yazacakları kararları ve dilekçeleri ORTAK Programı ile yazacaklar ve gerektiğinde buradan görüntüleyip takiplerini yapabileceklerdir. Bunun yanında evrak kayıt modülü ile müşterileri adına gelen değerli evrakların kayıt ve takibini yapabileceklerdir. Ayrıca pratik bilgiler, ajanda modülleri ve müşterilerinin cari hesaplarını takip edebilecekleri, diledikleri pratik bilgilere hızlı ulaşabilecekleri geniş bir arşiv ve bilgi deposuna sahip olacaklardır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver