Ücretsiz İndir Optimize Computer v1.4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Optimize Computer v1.4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Optimize Computer v1.4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın hızlanmasını sağlayan bir disk temizleme aracıdır.Rastgele sildiğiniz programlardan kalan dosyalar ilerde hata verip sorunlar çıkarabilirler. İnternetteki hızınızı düşürebilirler.Bu disk temizleyici düzenli olarak o dosyaları silerek bilgisayarınızın hızlanmasını sağlar.

     Optimize Cleaner size 7 farklı temizleme seçeneği sunar bunlar;

System Cleaner and Optimizer(Sistem Temizliği ve İyileştirme): Program bilgisayarınızda bulunan gereksiz , eski , internet klasorleri , bozuk kısayollar ve bilgisayarda sorun oluşturabilecek dosyaları bulup yok eder.

Registry Cleaner and Fixer(Kayıt Kütüğünü Temizler ve Düzeltir): Bilgisayarın kayıt kütüğünde kalmış, birikmiş, ve hatalı yolları bulup, onarıp düzeltir.

Privacy Protector and Traces Eraser(Özel Koruma Ve İzleri Silme):Bilgisayarınız her girdiğiniz internet sitesinde bir iz bırakarak (resim, yazı vs.) o siteye bir dahaki girişinizde hızlı olmasını sağlar fakat bunlar zamanla artarak bilgisayarınız yavaslamasına sebeb olur.Program sayesinde bu dosyaları düzenli olarak silebilirsiniz.

Internet Tuner(İnternet Ayarlayıcı):Bilgisayarınız aldığınızdaki gibi standart ayarlarla kuruludur fakat bu ayarları değiştirerek daha hızlı internette dolaşabilirsiniz. Bu program  size seçenekler sunup internetteki hızınızı arttırmanızı sağlıyor.

 

Start Up Manager(Başlangıç Yönetimi):Bilgisayarınızı açtığınız zaman bildiğimiz yada bilmediğimiz bir sürü program aynı anda çalışmaya başlıyor bu yüzden bilgisayarınız geç açılabilir. Bu program sayesinde işinize yaramıyacağını düşündüğünüz programları başlangıcta çalışmasını iptal ederek bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

System Tweaks(Sistem Ayarlama):Windows’un bilmediğimiz ayarlarına ulaşmamıza olanak sağlar.Bu ayarlarla bilgisayarımızın hızını artırabiliriz.

Task Manager(Görev Yönetimi):Bilgisayarınızdaki çalışan tüm programları gösterir size hangilerinin önemli olduğunu yada gereksiz olduğu konusunda yardımcı olur. Sizde gereksizleri iptal ederek bilgisayarınızın hızlanmasınını sağlayabilirsiniz

Program 15 günlük deneme sürümüdür . 15 gün sonunda 29.95 Euro ( 39.95 USD )vererek elde edebilirsiniz

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver