Ücretsiz İndir Okul Yönetim Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Okul Yönetim Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Okul Yönetim Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile tüm okul bilgileri ve öğrencilerin bilgileri ve notları tutulabilir. Ayrıca sadece öğrenci değil öğretmen bilgileri de tutulabilir. Tüm bunaların yanı sıra Öğrenci belgesi, Nakil belge ve çizelgesi, ek ders çizelgesi, sınıf geçme defteri ve 1.- 2. kanaat not çizelgeleri hazırlayabilirsiniz. Tüm bu yaptığınız işlemleri de yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

Program okul öğrenci-öğretmen bilgileri bölümü, not çizelgesi hazırlama bölümü ve nakil vs. bölümlere ayrıldığından tüm bu işlemleri tek bir programdan yapabiliyorsunuz.

Yeni sisteme göre artık not defteri değil not çizelgesi tutulacaktır. Yazılı, performans, proje ödevlerinin tümünü elle hesaplamak kolay değil. İster müstakil sınıf olsun ister birleştirilmiş sınıf bu program ile öğrencilerinize ait bilgileri tutup çıktı alabilirsiniz.

Program tamamen ücretsizdir ve kullanım aşamasında herhangi bir ücret de gerektirmez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver