Ücretsiz İndir Okul Servis Taşıma Programı v1.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Okul Servis Taşıma Programı v1.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Okul Servis Taşıma Programı v1.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Okul öğrenci taşıma firmaları için tasarlanan bir uygulamadır.

Bir veya birden fazla okul için kayıt açılabilir. Servis kaydı yapılacak olan öğrencinin, genel bilgilerinin yanında,  hangi okulda olduğu ve hangi sınıfta olduğu bilgileride girilerek, servis öğrenci listelerinin çıkarılması sağlıklı hale getirilmiştir. Sınırsız sayıda okul, sınıf ve öğrenci kaydı ve takibi yapılabilir.

Servise çıkacak araçların rut planı yapılarak, hangi ruta çıkacak araçın, hangi okul ve hangi sınıftan, hangi öğrencileri alması gerektiği listeleri çıkartılarak şöförün ve servis kontrolörünün takibini kolaylaştıracaktır.

Yıl içersinde 1.dönem ve 2.dönem için ayrı ayrı işlem yapılabileceği gibi, farklı yıllar içinde işlem yapılabilir ve eski yıllara ait kayıtlar takip edilebilir. Planlanan rut için ücret belirlenir ve bu ruta giden öğrencilerin hizmet bedelleri işlenir. Her öğrenci için borç, ödeme takip tablosu hazırlanır ve hesap ekstresi çıkartılabilir. Okullara göre ve servis güzergahına göre öğrenci listeleri çıkartılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver