Ücretsiz İndir Okul Kütüphane 1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Okul Kütüphane 1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Okul Kütüphane 1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Okul kütüphaneleri için hazırlanmış olan program ile kütüphanelerde yapılması gereken tüm işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Programın ilk çalıştırılmasında kullanıcı adı : admin, Şire 1 dir. Daha sonra başka kullanıcılara yetkiler verebilir kendi profilinizi düzenleyebilirsiniz. Program menüleri oldukça sade işlevselliği ise yüksektir. Özellikleri: -Yeni kitap ve kitaplara ait detayları girebilir, silebilir, düzenleyebilir, arşive gönderebilir, ödünç verebilir, geri alabilir. -Okunan kitaplarla ilgili detaylı istatistikler tutabilir. -Bütün bölümlerin yazıcı çıktıları alınabilir. Ayrıca detaylı yazdırma, kitap geciktirenlerin listesini alma gibi özel çıktılar alınabilir. -Öğretmenler ve normal üyeler için ayrı ayrı iade günü belirleyebilir, iade süresi geçmiş kitap ve üyeleri farklı renkte görebilirsiniz. -En çok okunan kitaplar, en çok okuyanlar ve en çok kitap okuyan sınıfları görebilirsiniz. -kitap alışverişlerini sadece kitap kodlarını ve üye numaralarını girerek gerçekleştirebilirsiniz. -Program başlığında kurumunuzun adını görebilirsiniz. -Kullanıcı profilleri düzenleyebilir, kullanıcılara program üzerinde istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver