Ücretsiz İndir Okoker AVI/DIVX/MPEG/RMVB/WMV Dönüştürücü & DVD VCD Kaydedici v 3.8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Okoker AVI/DIVX/MPEG/RMVB/WMV Dönüştürücü & DVD VCD Kaydedici v 3.8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Okoker AVI/DIVX/MPEG/RMVB/WMV Dönüştürücü & DVD VCD Kaydedici v 3.8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Okoker AVI/DIVX/MPEG/RMVB/WMV Dönüştürücü & DVD VCD Kaydedici v 3.4 bir profesyonel medya düzenleme aracı. Format dönüştürme ve bu dönüştürebildiği formatlarda DVD VCD yazmak onun ile artık daha kolay. Videolarınızın boyutlarını küçültüp kaliteden biraz kısarak daha küçük yer kaplayacak şekillere sokmanız bu program ile artık oldukça mümkün.Desteklediği formatlar ve özellikleri:

Medya dosyalarınızı yazdırma özelliği. DVD veya VCD olarakBilgisayarınızı dönüştürme yada yazdırma işleminden sonra işlem yapmazsanız otomatik olarak kapatabilme özelliği.RM’den AVI’ye, RM’den DIVX XVID’e, RM’den MPEG’e, RM’den VCD’ye, RM’den DVD’ye, RMVB’den AVI’ye, RMV’den DIVX XVID’e, RMVB’den MPEG’e, RMVB’den VCD’ye, RMVB’den DVD’ye, AVI’den DVIX XVID’e, AVI’den MPEG’e, AVI’den VCD’ye, AVI’den DVD’ye, MPEG’den AVI’ye, MPEG’den DIVX VXID’e, MPEG’den VCD’ye, MPEG’den DVD’ye, DIVX’den DVD VCD AVI’ye,DIVX’den MPEG’e, WMV2den DVD’ye, WMV’den MPEG’e, WMV’den AVI’ye, WMV’den DIVX XVID’e.Formatları dönüştürmeniz için öncelikle bu formatlara uyumlu codec’lere sahip olmanız gerekmektedir. Bu yüzden bu codecleri yükleyebileceğiniz adres olarak buraya tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver