Ücretsiz İndir Öğrenci Hizmet Takibi 1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Öğrenci Hizmet Takibi 1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Öğrenci Hizmet Takibi 1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİ AÇIKLAMASIDIR: 

Programın Kullanım Amacı ve Özellikleri:Bu program Okullar için tasarlanmıştır. Okullarda öğrencilere verilen hizmetlerin ödemelerinin takibi için yapılmıştır. Hizmet Türü olarak Servis, Yemek, Kahvaltı ve Eğitim Hizmeti (her öğrenci için dördü de mevcut) bulunmaktadır.Öğrenci kaydedilirken öğrenci hangi hizmetlerden yararlanıyorsa o alanlar doldurulur ve program otomatik olarak toplam tutarı istenilen taksit miktarına böler. Ödeme zamanı geldiğinde program tarafından kullanıcı otomatik olarak uyarılır. Programda çok yölü raporlama imkanı vardır.Özellikleri:

İstenildiği kadar dönem açma (dönemler birbirinden bağımsızdır)Dönemden döneme otomatik öğrenci transferi (seçimlik)İstenilen dönemi silmeVeri tabanı bakımıDönem girişinde otomatik olarak aktif günce ne kadar ödeme olduğunu otomatik görme ve tek tıklama ile raporlama.-Sınıf tanımları. Bu sayede sınıf bazında raporlama imkanıÖnceden belirlenmiş dört hizmet türüOtomatik taksitlendirme.Aktif kayıtta ödenecek toplam tutar, ödenen toplan tutar ve kalan toplam tutar gibi sayısal sonuçlar görebilmeHizmet alanlarına göre raporlamaSınıflara göre raporlamaErkek – Bayan türüne göre raporlamaSorgudan gelişmiş raporlamaTarih aralığından ödeme raporuÖğrenci özet raporu. (Ödeme planı)Taksitlendirme de peşin ödeme girebilme.Taksit başlangıç tarihi belirlemeTaksit tutarının istenilen son hanelerini sıfırlama (mesela taksit tutarı 3.333.333 çıktığında program belirlenen hane sayısınca son haneleri otomatik olarak sıfırlayacaktır) Kolay kullanım. Her şey tek formda olduğu için programda form karmaşası yaşanmaz.

Her şey gözünüzün önündedir ve tek tıklamayla amacınıza anında ulaşırsınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver